kartes-ltd.com.tr

HAKKIMIZDA

e-Posta Yazdır PDF

Sample imageKARTES, İnşaat Turizm Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ. olarak, Mekanik ve Elektrik işlerinde yıllardan beri edindiğimiz tecrübeler ile her türlü üstyapı inşaat işlerinizde hem elektrik hem de mekanik taahhütlerinizde Şirketiniz ile çalışmak isteriz.


Ekteki Şirket dosyasında da görebileceğiniz gibi benzer işlerde, gerek yurtiçi gerekse yurtdışında tecrübemiz vardır. Şirketimiz bünyesinde çekirdek ekiplerimiz bulunmakta ve iş potansiyeline göre ekip sayımız yeterli sayılara istenilen zamanda artırılabilmektedir. Şirket portföyümüzde yeterli miktarda çeşitli meslek çalışanlar bulunmaktadır. Taahhüt işlerinde; gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında birlikte uygun koşullarda çalışabiliriz.

Şirketimiz bünyesinde daha evvelinde inşaat işleri doğrudan yapılmış olmamasına rağmen, istenildiği ve güven duyulduğu takdirde, işin büyüklüğüne göre karşılıklı uzlaşarak inşaat taahhütlerinize de talip olabiliriz. Gerekli takım, ekip ve çalışanlar firmamız tarafından kısa zamanda sağlanabilir.Saygılarımızla.

 

Yukselen Cizgimiz

Sample Images
Yaptığımız Projelerle, Devam Eden Projelerimizle ve Yapacağımız Projelerle Yükselişimiz Sürekli Devam Ediyor.

Hakkimizda

Sample Images
KARTES olarak, Mekanik ve Elektrik işlerinde yıllardan beri edindiğimiz tecrübeler ile her türlü üstyapı inşaat işlerinizde hem elektrik hem de mekanik taahhütlerinizde Şirketiniz ile çalışmak isteriz.
You are here: